P - Sd.Kfz. 234/2 PUMA - 1/48 - Italeri

Galerie gotowych modeli pojazdów wojskowych.

P - Sd.Kfz. 234/2 PUMA - 1/48 - Italeri

Postprzez sickboy69 » Nie Paź 20, 2013 9:03 pm

Na wstępie chciałbym podziękować za zdjęcia mojemu serdecznemu przyjacielowi, bo bez niego nie było by galerii lub była by nic nie warta, dzięki Sergiusz.
Co do modelu to żałuję, że nie zainwestowałem w klamoty bo te z zestawu to porażka, kanistry bez uchwytów to już szczyt szczytów. Niemniej jednak model łatwy w montażu i niewymagający zbyt wielu poprawek... po za klamotami oczywiście, które są jakie są. Jedyne dodatki to lufy firmy RB. Model pomalowałem farbami tamiya (bazowy żółty + zielone i brązowe "węże"). Ślady eksploatacji i wszystkie inne malunki robiłem farbami: olejnymi talens i umton ( kupiłem w Czechach i okazało się, że są OK), emaliami humbrola i testorsa, akrylami vallejo, lifecolor, AK i testors, użyłem też chemii AK i MIG oraz pigmentów, żywicy, gipsu modelarskiego i ziemi z ogródka.
Wszelkie komentarze mile widziane:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
sickboy69

Miejscowość: ŁÓDŹ

Re: P - Sd.Kfz. 234/2 PUMA - 1/48 - Italeri

Postprzez Biskup » Nie Paź 20, 2013 9:15 pm

No i bajka :) Malowanie bardzo fajnie wyszło :)
Awatar użytkownika
Biskup

Miejscowość: Łódź

Re: P - Sd.Kfz. 234/2 PUMA - 1/48 - Italeri

Postprzez T.J. » Nie Paź 20, 2013 10:57 pm

No, prosze Pana - piękny model, malowanie miodzio i ślady "zmęczenia" pojazdu takie jakie lubię :mrgreen: gratulacje!
::: Lord Vetinari był przeciwnikiem zbędnego okrucieństwa... był za to entuzjastą niezbędnego :::
galerie: T17E1 Staghound 1:35, Entwicklungsfahrzeug E-10 "Wojtek" 1:35, Spitfire LF.XVI 1:48, figurki Warhammer 40000
w budowie: Vickers Wellington mk.IV 1:72
Awatar użytkownika
T.J.

Miejscowość: Gdańsk / Ankh-Morpork

Wróć do Galeria - pojazdy wojskowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości