[IN BOX] Brabham BT44B (Big Scale Series) [1:12 Tamiya]

"Czy warto kupić ten model?", in boxy modeli, literatura, prasa, zapowiedzi, nowości itd.

[IN BOX] Brabham BT44B (Big Scale Series) [1:12 Tamiya]

Postprzez cesiu » Pią Lis 26, 2010 5:24 pm

Witam!!

Korzystając z promocji o dystrybutora oraz zbliżających się świąt, zdecydowałem się na zakup modelu firmy Tamiya w skali 1:12 Brabhma BT44B. Jest to model z serii Big Scale Series, po sklejeniu będzie miał 35,5cm długości.

Na pierwszy rzut oka po otwarciu przesyłki rzuciło się wielkie pudło (sklejałem już działo kolejowe długości ok 50cm ale pudło było mniejsze od Brabhama). W środku mnóstwo wyprasek, duże kalkomanie, płytka z elementami fototrawionymi, pasy z niebieskiego materiału, cztery wielkie opony, instrukcja w formie książki,sprężyny zawieszenia oraz różnej średnicy gumowe przewody.

Wypraski są bardzo dobrej jakości, bez zbędnych nadlewek.

Elementów jest ok 420 ( + - 10 części bo liczyłem osobiście, nigdzie nie mogłem znaleźć ile jest elementów)

Już się nie mogę doczekać rozpoczęcia prac z modelem, ale najpierw muszę skończyć Yamahę oraz oficjalnie otrzymać ten model ;)

Poniżej zdjęcia zawartości pudła:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Pozdro
Na warsztacie: Brabham BT44b
Awatar użytkownika
cesiu

Miejscowość: Gliwice

Postprzez WilloW » Sob Lis 27, 2010 3:43 pm

Zapowiada się kolejny ciekawy model, czekam na warsztat może coś podpatrzę do mojego F-60.
WilloW

Miejscowość: Głogów Młp.

Wróć do Inbox - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości