jadar (sklep internetowy) Czy im sie cos odmenilo?

Tu dyskutujemy na temat technik stosowanych w modelarstwie redukcyjnym

jadar (sklep internetowy) Czy im sie cos odmenilo?

Postprzez MarCiu » Sob Sty 07, 2006 3:50 pm

Czy ktoś miał ostatnio burkliwe odpowiedzi od tamtejszej obsługi czy mnie się tak tylko dostało w typoszeregu?

Jestem bardzo niemile zaskoczony mailem a właściwie mailami jakie dziś od nich dostałem.

Na pierwsze pytanie o sprzedawane przez nich czyste kalki Techomodowe (czy są do lasera czy atramentu) dostałem w mailu dwa słowa "NIE WIEM"

Więc w drugim mailu zapytałem się czy w takim razie mogę się dowiedzieć czy są to białe czy przezroczyste kalki - mam nadzieję że nie jestem debilem i zadałem dość sensowe pytanie, którego sens złapie tu wiekszość ludzi.

A w odpowiedzi otrzymałem oto taką odpowiedź:

Kod: Zaznacz wszystko
Jak to biale? Żarty Pan sobie ze mnie robi? Jest to przeźroczyta warstwa
jakby lakieru na ktory nanosimy np. pedzlem farbe...

Taki bardzo miły pan to:
Darek Szenfeld

Troszkę mnie zdrażniło takie podejście. Szczególnie iż wcześniejsze kontakty z tamtejszym sklepem miałem bardzo pozytywne.

Nie mniej ten sklep już więcej na mnie nie zarobi nawet jak bym czegoś miał nie mieć, nie kupić. Nie pozwolę sobie na takie traktowanie.

W związku z tym pytanie: Komu pozwolić zarobić na sobie w wyniku sprzedaży czystych kalek do lasera?. jakiś inny kontakt?

MarCiu
Cytat dnia:
...czy skalpele lekarskie są ostrzże od noża Ak-3...
Awatar użytkownika
MarCiu

Miejscowość: Lubsko - Lubuskie

Postprzez Pan Patison » Sob Sty 07, 2006 3:57 pm

A to "ciekawe",nigdy się z ich strony z czymś takim nie spotkałem...Nawet jeśli gościu miał zły dzień,mógłby zachować chociaż resztki ogłady.
Klub Lepiaczy Nieleżących w Planach
Awatar użytkownika
Pan Patison

Miejscowość: Opolszczyzna

Postprzez RAV » Sob Sty 07, 2006 4:24 pm

Krótko przed świętami mój brat zamawiał tam dla mnie prezent gwiazdkowy (wg moich wskazówek). Nie było pewności, czy zamówienie uda się zrobić w komplecie i na czas. Ponieważ takiej pewności nie udało się uzyskać, brat wycofał się z zamówienia. I wtedy dostał bardzo opryskliwą odpowiedź, żeby się w tym sklepie więcej nie pokazywał. Skasowano jego konto.

A historyton.pl przysłał to samo, szybko, miło i taniej...
RAV

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Rafal » Sob Sty 07, 2006 4:26 pm

Pan Patison napisał(a):A to "ciekawe",nigdy się z ich strony z czymś takim nie spotkałem...Nawet jeśli gościu miał zły dzień,mógłby zachować chociaż resztki ogłady.

Zdarza im się. Mnie jak pytałem o owiewki do Avengera (oralnie) "wyśmiali". Szczegółów nie pamiętam ale poczułem się dotknięty.

Rafal
STOP pytaniom o aerografy: Który wybrać, który lepszy, jak malować

Jak mądrzezadawaćpytania
Rafal

Miejscowość: Wa-wa

Postprzez Pan Patison » Sob Sty 07, 2006 4:33 pm

a myślałem że to dobry sklep...
(wg.mnie na to,czy sklep jest dobry czy nie,składa się też miła obsługa...)
Awatar użytkownika
Pan Patison

Postprzez MarCiu » Sob Sty 07, 2006 4:47 pm

Czyli widzę kolejny sklep schodzi na psy. A szkoda bo to bogaty sklep i chwalony (był - już nie jest) nawet przeze mnie.
Niestety dla mnie jest już skreślony.

MarCiu
Cytat dnia:
...czy skalpele lekarskie są ostrzże od noża Ak-3...
Awatar użytkownika
MarCiu

Miejscowość: Lubsko - Lubuskie

Postprzez Rafal » Sob Sty 07, 2006 4:48 pm

Pan Patison napisał(a):a myślałem że to dobry sklep...
(wg.mnie na to,czy sklep jest dobry czy nie,składa się też miła obsługa...)

Jak robili coroczną inwentaryzację, to zajęła im całe 3 dni. W innych sklepach już w poniedziałek można było kupować.

Rafal
STOP pytaniom o aerografy: Który wybrać, który lepszy, jak malować

Jak mądrzezadawaćpytania
Rafal

Miejscowość: Wa-wa

Postprzez Marcin Szelenbaum » Sob Sty 07, 2006 5:55 pm

Niestety, nie wiem dlaczego , ale osoba odpowiedzialna za dział internetowy jest wyjątkowo (ujmę to delikatnie) chamska. Gdy jestem osobiście w sklepie atmosfera jest zupełnie inna. Aczkolwiek to nie pierwszy przypadek jaki słyszałem a propos chamskich odzywek w mail-ach
Image
Awatar użytkownika
Marcin Szelenbaum

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Sean Brzozowski » Sob Sty 07, 2006 6:37 pm

To niestety nic nowego. Ja też taką odpowiedź dostałem jakieś 2 lata temu od tego samego pana. A wszystko dlatego, ze zadałem pytanie o koszty wysyłki...

Od tego czasu zakupy robię w Karaya, Da-Ta i innych sklepach i wszystkie zamówienia odbyły się bez jakiegokolwiek problemu. Widać Jadar nie lubi moich pieniędzy. Ich strata.
SeanSki
http://www.pme.org.pl

In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.
Awatar użytkownika
Sean Brzozowski

Miejscowość: Dokąd?

Postprzez caramba » Sob Sty 07, 2006 7:02 pm

taaa - widzę, że nie tylko ja byłem miło potraktowany przez pana D. z Jadaru
Awatar użytkownika
caramba
Dobry Duch PWM

Postprzez Krzol » Sob Sty 07, 2006 7:31 pm

Dla przeciwwagi.

Całkiem niedawno składałem tam zamówienie, posłałem mail z pytaniem o wysyłkę, to dostałem stosowną wiadomość.

Na kolejny mail z zapytaniem o dostępność towaru, też odpowiedź była miła.
Krzol

Postprzez Pan Patison » Sob Sty 07, 2006 7:34 pm

Sean Brzozowski napisał(a):To niestety nic nowego. Ja też taką odpowiedź dostałem jakieś 2 lata temu od tego samego pana. A wszystko dlatego, ze zadałem pytanie o koszty wysyłki...

Od tego czasu zakupy robię w Karaya, Da-Ta i innych sklepach i wszystkie zamówienia odbyły się bez jakiegokolwiek problemu. Widać Jadar nie lubi moich pieniędzy. Ich strata.

zakupy w Da-Ta są przyjemne, Pan zawsze dzwoni potwierdzać zamówienie,informuje czego nie ma,czasem nawet coś doradzi.Jak dla mnie wzorowo!
Awatar użytkownika
Pan Patison

Postprzez RadekP » Sob Sty 07, 2006 8:04 pm

Marcin Szelenbaum napisał(a): Gdy jestem osobiście w sklepie atmosfera jest zupełnie inna.

Taaa? Ja i kolega Marek mamy na przykład zupełnie inne doświadczenia w tej materii.
RadekP

Postprzez Krzysiek » Sob Sty 07, 2006 8:29 pm

Nigdy nie miałem kłopotów z Jadarami...(zamawiam tylko przez internet) Chociaz słyszałem niezbyt pochlebne opinie dotyczące sklepu "rzeczywistego"
Nigdy nie dostałem także chamskiej czy niegrzecznej odpowiedzi na zadanie pytanie w majlu. Pewnego razu zostałem nawet telefoniczne przeproszony, że zamówienie nie mogło być zrealizowane z powodu braku towaru w magazynie i czy zgadzam się poczekać kilka dni dłużej... W sumie to co piszę to rzeczy oczywiste i chyba powinny być czymś normalnym. W końcu komu ma zależeć na sprzedaży?
I w tym momencie nie wiem, czy to wszyscy mają pecha czy ja akurat miałem szczęście... :roll:
Image
Awatar użytkownika
Krzysiek

Miejscowość: z bagien...

Postprzez Pedros » Sob Sty 07, 2006 9:17 pm

Witajcie!

Od jakiegoś czsu przestałem kupować w Jadarze!
Kolega Szenfeld wypisywał mi w mailach właśnie takie teksty jak:

"Czy Pan jest chory?"
"Czy Pan żartuje?"
itd.

I dlatego zakupy robię w Martoli i mam od tego czasu spokój...

A Pana Darka nie pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Pedros

Następna

Wróć do Modelarstwo redukcyjne - plastik

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości