Projekt Mini i nie tylko - wspólne tańsze zamówienie ;)

Relacje warsztatowe z budowy modeli pojazdów cywilnych.

Projekt Mini i nie tylko - wspólne tańsze zamówienie ;)

Postprzez fliper_nx » Czw Lip 20, 2006 11:02 pm

a więc jest pomysł, aby tutaj >>>>>>> http://padrebooks.pl/
zamówić większą ilość produktów i postarać się o zniżkę,
ten pomysł narodził się z projektu Mini Morrisa ;) , nie każdy ma kuuuuupę kasy a za te parę złotych można dorwać juz farbkę ;)
ps konkretnie pytanie proszę kierować w tym topic'u
ps2 proszę o podklejenie topic'u

LISTA CHETNYCH:
+fliper_nx
-Nissan Skyline 2 Door Coupe GTS 25t [Tamiya 24132]
-Morris Mini Cooper 1275S Rally [Tamiya 24048]

+Abarth

+szesnastak
-może jakieś farby [50%]

+jakub476
-1mb łancucha nr1
-0174 Signal Red satin humbrol
Ostatnio edytowany przez fliper_nx Czw Sie 10, 2006 8:05 pm, edytowano w sumie 8 razy
Awatar użytkownika
fliper_nx

Miejscowość: Road Warriors wroc.pl

Postprzez Yogi » Czw Lip 20, 2006 11:05 pm

Potwierdzam. Skyline biorę na 100%, a za Mini jeszcze się rozejrzę u znajomego w sklepie, może będzie miał taniej, lub załatwi po znajomości. :D
Image
Image Warsztat: Subaru Impreza WRX STi '03 GTW-Wing
Awatar użytkownika
Yogi

Miejscowość: Koszalin

Postprzez Świstak » Pią Lip 21, 2006 12:10 am

Wątpię czy wam sie uda.... ale powodzenia...
Image
Awatar użytkownika
Świstak

Miejscowość: Lublin

Postprzez szesnastak » Pią Lip 21, 2006 9:41 pm

Jak chcecie to mogę się do was dołączyć
Bo i tak miałem zamawiać mini w tym sklepie.
A model to:
Morris Mini Cooper 1275S Rally (24048)
i może kilka farbek
;o)
Na warsztacie:
Lamborghini Gallardo - Fujimi - 25%
U.S. Ttuck with "Baywatch" trailer - Italeri - 35% (chwilowy zastój)
szesnastak

Miejscowość: Olsztyn

Postprzez fliper_nx » Pią Lip 21, 2006 10:40 pm

okej
dopisany do listy, im więcej osób tym lepiej 8-)
Awatar użytkownika
fliper_nx

Postprzez szesnastak » Pią Lip 21, 2006 10:51 pm

A mógłbym bliżej poznać szczegłuły tego zamówienia.
Kiedy bedze moża zamówić. (chciałbym jak najszybciej zobaczyć u siebie mini)
Czy każdy z osobna zamawia czy wszyscy składają jedno zamówienie.

8-)
Na warsztacie:
Lamborghini Gallardo - Fujimi - 25%
U.S. Ttuck with "Baywatch" trailer - Italeri - 35% (chwilowy zastój)
szesnastak

Miejscowość: Olsztyn

Postprzez fliper_nx » Sob Lip 22, 2006 12:15 pm

a więc idea tego zamówienia jest takowa:
zbieram osoby chętne, które wyrażają cheć zakupienia modeli lub innych akcesoriów z tego sklepu, po stworzeniu listy [ale tylko 100% wyrażenie zgody] przedstawiam ją sprzedawcy i rozmawiam na temat rabatu na te modele, w tym zamówieniu liczy sie głównie ilość modeli, tylko z tym sklepem jest lekki problem, właściciel tegoż sklepu jest w szpitalu, wraca dopiero w sierpniu, lecz już rozmawiam z innymi firmami i osobami na allegro co do tego zamówienia, poprostu kombinuje
a co do szybkości zamówienia, to tak jak napisałem w tym sklepie dopiero w sierpniu ale załatwiam również inne sklepy itp
a co do formy płatności, myślałem abyście wpłacili mi pieniądze na moje konto, po wszystkich wpłatach przelałbym kasę do sklepu, sklep przysyła to do mnie, a ja rozsyłam do wszystkich, chyba że ktoś sie obawia mojej czciwości wszystko możemy załatwić poprzez allegro.pl gdzie widnieje pod nikiem fliper_nx, jedna osoba z tego forum już ze mną przeprowadziła kilka interesów i wie że nie kantuje ;)
ps może napisałem ciut za dużo ale sorx, chcę aby wszysto było jasne
ps2 jak są jakieś pytanie proszę pisać albo tutaj albo do mnie na gg [często niewidoczny] 9448667
pozdrawiam :)

EDIT
aha zapomniałem dopisać
konkretne ceny podam po ustaleniu ze sklepem, a jeśli komuś nie pasuje mój pomysł to mogłbym dogadać sie ze sklepem aby on powysyłał wszystkie modele do każdej z osób wtedy zebrałbym adresy i przesłał je do sklepu

EDIT WAZNE
rozmawiałem właśnie z tym Panem z tej stronki, wrócił ze szpitala własnie wczoraj ale ...
porozmawiałem chwile i mamy szanse na chociaż mały rabat reszta info z czasem ;)
Awatar użytkownika
fliper_nx

Postprzez jakub476 » Sob Lip 22, 2006 2:01 pm

biore na 50%
Awatar użytkownika
jakub476

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez fliper_nx » Sob Lip 22, 2006 2:10 pm

no panowie i ewentualnie panie coraz lepiej ;)
ps jeśli ktoś już sie zdecydował na 100% proszę o potwierdzenie ;)
Awatar użytkownika
fliper_nx

Postprzez jakub476 » Pią Lip 28, 2006 8:06 pm

Potwierdzam łancuch też biorę.
Wiesz już kiedy bedzię u mnie paczka bo chwilowo co robic nie mam.
Awatar użytkownika
jakub476

Postprzez jakub476 » Czw Sie 10, 2006 12:55 pm

Jesli mozna to chciłabym wziąść jeszcze to.
0174 Signal Red satin humbrol
Awatar użytkownika
jakub476

Postprzez fliper_nx » Czw Sie 10, 2006 8:04 pm

spoko ale ...

napisałem maila do tej firmy/sklepu jakiś tydzień temu, mimo długiego czasu oczekiwania nie otrzymalem maila zwrotnego :(, pewnie z powodu "choroby" właściciela ... no cóż zapewniał, że ktoś pilnuje interes ale jednak nie... z tego co wiem model Mini Coopera z tamiy'i konkretnie z rajdu monte carlo jest poprostu nie dostępny w kilku sklepach za powiedzmy normalną cenę...
zastanawiam się czy czasem nieopłaci się zamówić model od głównego importera :) powiedzmy że to nie jest oficjalna wersja, zobaczymy jak dalej potoczą się losy nasego zamówienia ..

pozdrawiam serdecznie wszystkich zainteresowanych
Awatar użytkownika
fliper_nx

Postprzez Aleksander Zielony » Czw Sie 10, 2006 9:09 pm

fliper_nx napisał(a):spoko ale ...

napisałem maila do tej firmy/sklepu jakiś tydzień temu, mimo długiego czasu oczekiwania nie otrzymalem maila zwrotnego :(, pewnie z powodu "choroby" właściciela ... no cóż zapewniał, że ktoś pilnuje interes ale jednak nie... z tego co wiem model Mini Coopera z tamiy'i konkretnie z rajdu monte carlo jest poprostu nie dostępny w kilku sklepach za powiedzmy normalną cenę...
zastanawiam się czy czasem nieopłaci się zamówić model od głównego importera :) powiedzmy że to nie jest oficjalna wersja, zobaczymy jak dalej potoczą się losy nasego zamówienia ..

pozdrawiam serdecznie wszystkich zainteresowanych

No tak, jak zwykle trzeba trochę powyjaśniać.
Po pierwsze to ja jestem po operacji, a nie właściciel.
Po drugie modele zawsze staramy się załatwić, wczoraj przysmyczyłem jakiegoś Mini z Czech.
Po trzecie mamy wystawione to co jest u nas na miejscu, plus towar który podaje nam hurtownia (a to jest tak, że dostaję raz dziennie info o tym co jest, więc wystarczy jeden klient i już jest po towarze), no i jeszcze zaopatrujemy się w hurtowniach zagranicą. Stąd czasami jest młyn zanim sprawdzimy dostępność.
Czwarta sprawa, jak narazie uczymy się rynku, ja go rozpoznawałem, ale nie sądziłem, że jest nas tylu. Więc czasami jest tak kupię w hurtowni pięć modeli, a zamówień jest sześć, zanim zdążę towar zdjąć ze strony robi się problem. Pracujemy nad tym więc powinno się poprawić tak za miesiąc, wtedy startuje sklep stacjonarny (przy okazj zapraszam Moderatora na otwarcie - Draz to do Ciebie, z ukłonami oczywiście).
Ja powoli zaczynam pracować więc od dziś można już normalnie łapać kontakt.
A przy okazji pozdrawiam, wszystkich którym połysk wychodzi nie tylko na czole. Ja mam dwa wozy cywilne od ponad trzech lat i ciągle tylko zmywam karoserię, bo za nic z glossem niepotrafię się dogadać. Chyba zostanie mi walczyć tylko z matową pancerką.

Pozdrawiam
Odpowiedzialny w połowie za to zamieszanie Olek.
Tak wiele modeli, tak mało czasu!!
Awatar użytkownika
Aleksander Zielony

Miejscowość: Bytom

Postprzez fliper_nx » Czw Sie 10, 2006 9:50 pm

bardzo się cieszę, że Pan odpisał ;)
rozumiem i szanuję Pana więc nie naciskam, zrądzenie losu tak spowodowało iż są pewne problemy więc nie ma żadnego problemu,
życzę tylko szcześcia na naszym trudnym polskim rynku, bo fakt konkurencja jest ale ... Pańska firma jest najtańsza na rynku modelarkim konkretnie w internecie ;) dlatego poprostu czekam cierpliwie na odpowiedz ;)
co do czwartej sprawy, rozumiem, logistyka w takim interesie jak sklep nie jest prosta, więc nie ma problemu, lecz proszę o odpowiedz w sprawie zamówienia które znajduje się w tym poście
ps jutro wyśle ponownego maila już konkretnie do firmy ;)

serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
fliper_nx

Postprzez NAOMI » Czw Sie 10, 2006 10:00 pm

Aleksander Zielony napisał(a):A przy okazji pozdrawiam, wszystkich którym połysk wychodzi nie tylko na czole. Ja mam dwa wozy cywilne od ponad trzech lat i ciągle tylko zmywam karoserię, bo za nic z glossem niepotrafię się dogadać. Cyba zostanie mi walczyć tylko z matową pancerką.

Dzięki waszemu sklepowi osiągalny w Polsce stał się X-22 a to znaczy, że GLOSS jest osiagalny. I mimo zgrzytu z Thinner'em Tamiyi wszystko jest ok... Poza tym uważam (bez urazy), że powinno się ćwiczyć najpierw gloss, a póżniej wszelkiej maści maty, bo z własnego doświadczenia wiem, że maty dużo błędów potrafią wybaczać. X-22 jest niezłym lakierem gloss - polecam... zozcieńczony "sam się kładzie". Ja doświadczyłem załamania nerwowego po TS-13, który zniszczył mi kalki na modelu, ale cóż... doświadczenie, doświadczenie... jeszcze raz doświadczenie... TS-13 puszczałem z aero i jest super, ale "śmierdzi". Nie to co X- 22...
A jeśli chodzi o sklep, to jak najbardziej polecam... super kontakt, i w ogóle... Życzę szybkiego powrotu do zdrowia... Gloss czeka :) Glowa do góry
Na warsztacie:
Citroen Xsara WRC; Monte Carlo'06 - 65%
Awatar użytkownika
NAOMI

Miejscowość: Włocławek

Następna

Wróć do Warsztat - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości