Początkujący prosi o pomoc:)

Najczęstsze problemy, ważne zagadnienia dotyczące budowy modeli pojazdów cywilnych.

Początkujący prosi o pomoc:)

Postprzez kogucik » Sob Sty 07, 2012 10:41 pm

Witam.
Jestem na tym forum pierwszy raz, w ogóle jest to pierwsze forum na jakie wszedłem i od razu mi się spodobało. Chciałbym zacząć przygodę z modelarstwem...co prawda kiedyś, jeszcze za dzieciaka coś tam sklejałem, ale to raczej amatorska amatorszczyzna :P. Teraz chciałbym robić to trochę lepiej, a ponieważ jestem fanem marki BMW to marzy mi się kolekcja BMW'erek :). W związku z tym mam kilka pytań i mam nadzieję, że mi pomożecie. Przede wszystkim gdzie można znaleźć autka tej marki bo z tego co się orientowałem to raczej dużo ich nie ma? Kolejna sprawa to jakich firm modele na początek będą najlepsze (niezbyt trudne:P), no i oczywiście jakie wyposażenie jest podstawą u początkujących:)?
Z góry dzięki za odpowiedź wszystkim, którzy pomogą:)
Pozdrawiam!
kogucik

Re: Początkujący prosi o pomoc:)

Postprzez kogucik » Sob Sty 07, 2012 11:12 pm

Dzięki bardzo :) Śliczny 3'er będzie super wyglądał jako pierwszy. Jak już do mnie dotrze zapytam o ciąg dalszy:)
Pozdrawiam.
kogucik

Postprzez kogucik » Nie Sty 08, 2012 2:59 pm

Hmm kolejne pytanie w takim razie tym razem o farby...dla mnie jako laika łatwiej będzie zaczynać od farb w spray'u czy może posługiwać się areografem (odziedziczyłem jakiś po koledze w spadku, może nie jest to szczyt techniki, ale chyba wystarczy :P)
Pozdrawiam.
kogucik

Postprzez Rafhart » Pon Sty 09, 2012 5:29 pm

Jak masz kompresor to lepszy będzie aerograf, jak nie masz to chyba na jedno wyjdzie (finansowo).
Zależy jaki masz zapał i ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na hobby.
Awatar użytkownika
Rafhart

Miejscowość: Inowrocław

Postprzez kogucik » Śro Sty 11, 2012 11:36 pm

Nie mam kompresora...a, że dopiero zaczynam to wszystkiego na raz nie kupię heh. Chyba pierwszy zrobię sprayem następny aero i i wtedy zdecyduję co mi bardziej odpowiada :) Dzięki:)
kogucik

Wróć do Jak to zrobić - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość