Potrzebna pomoc - Iveco Trakker

Najczęstsze problemy, ważne zagadnienia dotyczące budowy modeli pojazdów cywilnych.

Potrzebna pomoc - Iveco Trakker

Postprzez NCIS » Pią Wrz 24, 2010 4:51 pm

Chciałbym was prosić o pomoc. Aktualnie mam troche sprzętu rc i chciałbym zrobić Iveco Trakker
Image

Niestety potrzebuje wymiarów i szukam ich już sporo czasu, gdyby ktoś miał to prosił bym o napisanie na gg (bardzo zależy mi na tym żeby to było iveco z 2 przednimi skrętnymi osiami
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
NCIS

Miejscowość: Żary

Postprzez cesiu » Sob Wrz 25, 2010 11:39 am

http://www.amacoint.com/files/i/2.jpg

a poza tym, sprawdź w necie gdzie najbliżej ciebie można kupić Iveco i jedź tam z miarką i weź wszystkie potrzebne Ci wymiary.

Pozdro
Na warsztacie: Brabham BT44b
Awatar użytkownika
cesiu

Miejscowość: Gliwice

Postprzez NCIS » Sob Wrz 25, 2010 12:42 pm

Dzięki, bardzo mi pomogłeś. Hmm... najbliżej to 200km od mojego miejsca zamieszkania sprzedają a nie mam czym pojechać, no chyba że skuterem :D, ale zobaczę może w firmie w moim mieście pozwolą mi to zrobić. Jak będę miał już jakieś wymiary to wrzucę tutaj

Jak by ktoś chciał to mam rysunek w jakimś formacie Autocada napiszcie to mogę wysłać na e-mail albo na gg
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
NCIS

Miejscowość: Żary

Wróć do Jak to zrobić - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość