Audi R8

Najczęstsze problemy, ważne zagadnienia dotyczące budowy modeli pojazdów cywilnych.

Audi R8

Postprzez kama-21 » Sob Maj 22, 2010 9:54 am

Witam!
Chciałem zapytać czy model Audi R8 firmy Revell (zresztą ogólnie mam tu na myśli samochody) można dobrze pomalować farbkami typu Pactra? Bo słyszałem że samochody zdecydowanie lepiej wychodzą farbkami olejnymi... :?:
Proszę o pomoc :!:
z góry dziękuję i pozdrawiam
kama-21

Postprzez cesiu » Sob Maj 22, 2010 12:11 pm

Jeżeli nie masz aerografu, to bardzo dobrym wyjściem do malowania karoserii są farby w sprayu Tamiya, na to bezbarwny Tamiya i jest pięknie ;) Jeżeli chodzi o detale wnętrza to chyba nie ma problemu z Pactrą, chociaż z doświadczenia (krótkiego ale jednak) mojego wynika, że lepiej się maluje, też akrylami ale z Tamiyi, według mnie lepiej kryją, chociaż trochę śmierdzą i są droższe od Pactry.

Pozdro
Na warsztacie: Brabham BT44b
Awatar użytkownika
cesiu

Miejscowość: Gliwice

Postprzez kama-21 » Sob Maj 22, 2010 12:57 pm

tzn aerograf mam tylko chodzi mi o to czy akrylowymi farbkami można uzyskać dobry efekt (porównywalny do olejnych a może lepszy?). Pierwszy raz będę malował samochód. wcześniej składałem i malowałem czołgi... Na nich Pactra była w porządku ale nie wiem jak się sprawdzi na samochodzie. Chciałbym poprostu zeby wyglądał on ładnie, realistycznie. Hm...
kama-21

Wróć do Jak to zrobić - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość