Pisanie postów w FAQ

Najczęstsze problemy, ważne zagadnienia dotyczące budowy modeli pojazdów cywilnych.

Pisanie postów w FAQ

Postprzez draz » Śro Lut 15, 2006 8:13 am

Ze względów technicznych wątki w FAQ zakładać może tylko moderator.
Aby jednak dział tutoriali rozwijał się dynamiczniej, piszcie tutoriale w warsztacie, a ja je będę tutaj przerzucał.
Bartosz Obara
Image
Awatar użytkownika
draz

Miejscowość: Katowice

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » Śro Lut 15, 2006 11:04 am

a nie chcialo by Ci się wydlubac róznych dyskusji o lakierowaniu pojazów i skompilowania tego w jeden wątek fakowy? bo temat wracał kilka razy, widze ze przeniosłes juz te dyskusje do warsztatu, ale to zdecydowanie temnat wart 'przyklejenia'
Image

Idzie Grześ przez wieś, worek porad niesie, jak mu przypierdolę to się nie podniesie.
Awatar użytkownika
Kamil Feliks Sztarbała

Miejscowość: No Man's Land

POMOCY

Postprzez Gość » Pią Cze 23, 2006 7:11 pm

Nie widziałęm gidze sie o to spytac wiec psize tutaj.. Prosze o nie uuwaniemojego posta ;o) Jak moge zrobić w samochodzie (na podwoziu) imitacje rdzy?? Czym i jak? Barodzp orsze o odpowiedź.. Z góry dziękuje. ;o)

draz
Gość

Postprzez draz » Pią Cze 23, 2006 7:34 pm

Rdzawym kolorem - np. Pactra Rust metodą suchego pędzla. O suchym pędzlu więcej w dziale pancernym. Jak może wyglądać rdza na samochodzie - np. w relacji z budowy toyoty (jednej i drugiej) i jeszcze kilku innych (sory jeśli kogoś pominąłem:)).
Bartosz Obara
Image
Awatar użytkownika
draz

Miejscowość: Katowice

Postprzez Adam_Pisz » Wto Gru 15, 2009 7:43 pm

Witam!
Szukałem i jakoś nie wyszukałem gdzie mam to napisać, może z braku długiego czasu.

A więc tak, chciał bym zakupić model ciężarówki w skali 1:24, ma być to mój 1 model i możliwe że ostatni. Chciał bym się poradzić czy lepiej kupić mana dafa na początek w którym nie podnosi się kabina,koła nie skręcają no i rama jest już "uzbrojona" Czy też mogę śmiało kupić model Scani w której sam bym musiał wszystko robić od początku. Od razu mówię że mam na to sporo czasu, mogę to i rok robić oby starannie i był fajny efekt.

Pozdrawiam i proszę o pomoc i nie dawania mi warna oraz kasacji konta.
Adam_Pisz

Wróć do Jak to zrobić - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość