od czego zacząć?

Relacje warsztatowe z budowy modeli pojazdów cywilnych.

Postprzez Świstak » Sob Maj 13, 2006 11:44 am

Myślę że tak. Pomarzńczowy to chyba Mexican Red z Motipa, Bezbarwny to Gloss Varnish z firmy Games Workshop
Image
Awatar użytkownika
Świstak

Miejscowość: Lublin

Postprzez freez3 » Sob Lip 15, 2006 7:46 pm

Witam wszystkich!

Spytam sie w tym temacie niechcac zasmiecac forum podstawowymi pytaniami.

Chce zlozyc swoj pierwszy model, dlatego niechce wydac na niego zbyt duzo pieneidzy. Dla mnie np. modele za 80zl sa duzo za drogie jak narazie. Myslalem o tanich modelach Herrera. Zdazylem zauwazyc, ze nie sa lubiane. Ale i tak zadam to pytanie... Jaki model kupic do 20zl by dobrze sie sklejal.
freez3

Miejscowość: Ciechanów

Postprzez Deco » Sob Lip 15, 2006 8:16 pm

freez3 napisał(a):Witam wszystkich!

Spytam sie w tym temacie niechcac zasmiecac forum podstawowymi pytaniami.

Chce zlozyc swoj pierwszy model, dlatego niechce wydac na niego zbyt duzo pieneidzy. Dla mnie np. modele za 80zl sa duzo za drogie jak narazie. Myslalem o tanich modelach Herrera. Zdazylem zauwazyc, ze nie sa lubiane. Ale i tak zadam to pytanie... Jaki model kupic do 20zl by dobrze sie sklejal.

Samochód za 20 zeta niesądze żebyś coś fajnego(o ile wogóle jest) za tyleposzukaj modeli samochodów hellera w skali 1:43 te są chyba dość tanie!
Pozdrawiam Dominik Dec!!!:D
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Deco

Miejscowość: Sokołów Małopolski k. Rzeszowa

Postprzez freez3 » Sob Lip 15, 2006 8:25 pm

Znalazlem na allegro fajny samochod firmy tamiy oplaca sie go kupic?

http://www.allegro.pl/item115448826_tam ... 4254_.html
freez3

Postprzez fliper_nx » Sob Lip 15, 2006 9:02 pm

model tamiya - moim zdaniem oplaca sie, jest to dobra firma wiec ... do Ciebie decyzja nalezy
ps jestes zainteresowany kupnem ? rowniez sie zastanawiam nad kupnem tej 350tki ... pozdro
Awatar użytkownika
fliper_nx

Miejscowość: Road Warriors wroc.pl

Postprzez freez3 » Sob Lip 15, 2006 9:07 pm

Juz jej nie kupie bo widze, ze zainteresowanie duze a ja myslalem kupic ja po starej cenie :P Pewnie dojdzie do conajmniej 40zl. Jestem wiec zmuszony kupic cos Hellera.

I mam prosbe... poniewaz dopiero zaczynam i przymierzam sie do zrobienia pierwszego modelu to prosze piszcie na moje gg 1213607. Kazda pomoc mi sie przyda... bo niewiem jakimi farbami malowac jakie podklady i wogole nic niewiem. Prosze :oops:
freez3

Postprzez portalus » Sob Lip 15, 2006 10:37 pm

freez3 napisał(a):Juz jej nie kupie bo widze, ze zainteresowanie duze a ja myslalem kupic ja po starej cenie :P Pewnie dojdzie do conajmniej 40zl. Jestem wiec zmuszony kupic cos Hellera.

I mam prosbe... poniewaz dopiero zaczynam i przymierzam sie do zrobienia pierwszego modelu to prosze piszcie na moje gg 1213607. Kazda pomoc mi sie przyda... bo niewiem jakimi farbami malowac jakie podklady i wogole nic niewiem. Prosze :oops:

Tą 350 sprzedaje draz a warta jest pewnie ponad 100zł.
Co do drugiej części twojego posta to czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj nasze i nie tylko posty a dopiero potem pytaj.
Odnośnie farb, podkładów itp. jest sporo informacji >>> funkcja SZUKAJ.
A tak przy okazji to cześć i czołem.
Image
Awatar użytkownika
portalus
Dobry Duch PWM

Miejscowość: Swarzędz

Postprzez freez3 » Nie Lip 16, 2006 12:10 pm

No tak... ale np. na takie pytania czy Honda NSR z Hellera bedzie dobra na poczatek to nie znajde.

Zreszta... zaloze temat na warsztacie i bede sie powoli dopytywal jak czegos nie bede wiedzial.
freez3

Postprzez Yogi » Nie Lip 16, 2006 2:46 pm

Nie chciałem nowego tematu zakładać, dlatego pytam tutaj. Odrazu mówię, że nie jestem zielony w te klocki i już skleiłem kilka modeli. Chciałem się zapytać, czy ktoś widział na żywo ten model, chodzi mi o jego jakość wykonania i odwzorowanie szczegółów.

http://www.allegro.pl/item115856252_subaru_impreza_wrx_sti_03_1_24_fujimi.html

Pytam się, ponieważ planuje go kupić, gdyż bardzo mi się podoba i zależy mi na nim. Czekam tylko na wypłatę z roboty i mam nadzieję, że uda mi się go zakupić.
Image
Image Warsztat: Subaru Impreza WRX STi '03 GTW-Wing
Awatar użytkownika
Yogi

Miejscowość: Koszalin

Poprzednia

Wróć do Warsztat - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość